28.03.2022
Orman Haftasının Ödülleri

21 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında; Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü ve Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen “Orman" konulu resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere, 25.03.2022 tarihinde Orman Bölge Müdürlüğünde düzenlenen bir programla ödülleri takdim edildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın ardından açılış konuşması Eskişehir Orman İşletme Müdürü Doğan KİRAS tarafından yapıldı. Dereceye giren öğrencileri tebrik eden Doğan KİRAS Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdiresi Ayla AKDENİZ'e de teşekkürlerini iletti.

Sonrasında, Orman Bölge Müdürü Vekili Orman Bölge Müdür Yardımcısı Hasan BOZAN kutlama konuşması yapmak üzere kürsüye çıktı. Dünya Ormancılık Haftasının öneminden ve yapılan etkinliklerden bahseden Hasan BOZAN, Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile beraber yürütülen bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettikten sonra hem şiir hem de resim alanında dereceye giren öğrencileri tebrik etti.

ETOS (Eskişehir Sanat ve Toplum Derneği) temsilcisi Fatma GÜLDÜR, EŞYO ( Eskişehir Şairler Yazarlar Ozanlar Derneği) temsilcisi Muazzez ÜLKER, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdiresi Ayla AKDENİZ 'e katkılarından dolayı hediyelerini Bölge Müdür Vekili Hasan BOZAN takdim etti.

Düzenlenen Şiir Yarışmasında dereceye giren öğrencilerden 1. olan Buse ÇIRPAN'a ödülünü Bölge Müdür Vekili Hasan BOZAN, 2. Olan Sıla ŞENER'e ödülünü İşletme Müdürü Doğan KİRAS, 3. Olan Ayşegül Alp'e ödülünü Müdür Yardımcısı Seyda KANBUROĞLU verdi.

Resim Yarışmasında dereceye giren öğrencilerden 1. Olan Narin ASLAN'a ödülünü Sayın Hasan BOZAN, 2. Olan Osman ÖZÇETİN'e Sayın Doğan KİRAS, 3. Olan Ayşe Bahar AKSOY' a ise Personel Şube Müdürü Özden DOĞAN takdim etti.

Ardından organizasyonda emeği geçen tüm ekiple beraber fotoğraf çekilip program sonlandırıldı.​Yazdır